Trainingen bij jou op school
-
Trainingen, workshops, studiedagen of begeleiding op maat
CPS biedt ook bij jou op school trainingen, cursussen, opleidingen en studiedagen over vele onderwerpen die van belang zijn binnen het onderwijs. Daarnaast bieden we begeleiding en coaching op maat. Kun je jouw onderwerp of de juiste vorm niet vinden? Neem dan contact met ons op!
-
Interactieve ouderavond over samenwerking tussen school en ouders
Je wilt de ouderbetrokkenheid vergroten en dit lukt onvoldoende op de huidige manier. Tijdens deze interactieve ouderavond onder begeleiding van ervaren onderwijsadviseurs bouw je samen met ouders aan een effectieve samenwerking en een grote ouderbetrokkenheid.
-
Ouderbetrokkenheid in één dag
Een grote ouderbetrokkenheid zorgt ervoor dat leerlingen beter presteren. Krijg inzicht in de tien criteria van Ouderbetrokkenheid 3.0, breng de huidige situatie in kaart en maak een plan voor het vergroten van de ouderbetrokkenheid bij jou op school.
-
Oudergesprekken oefenen
Hoe voer je effectieve oudergesprekken? Welk gedrag kun je daarvoor zelf inzetten? Hoe geef je ruimte aan het perspectief van de ouder én dat van jou als leerkracht? In deze training krijg je kennis en inzicht en oefen je je vaardigheden.